Asmodee Dixit Odyssey

Asmodee Dixit Odyssey

Hračky a hry | Společenské hry | Rodinné hry

ZNAČKA: Asmodee

Cena: 689.00 CK

Asmodee Dixit - Odyssey

Populární asociační rodinná desková hra. Hra podněcuje a rozvíjí dětskou fantazii a zároveň dokáže zabavit dospělé. Samostatně hratelné pokračování série hry Dixit pro 12 hráčů. Hru je možné spojit s dalšími hrami ze série Dixit.

Na začátku každý z hráčů održí několik karet s neobvyklými a různorodými obrázky. Jeden z hráčů se stane vypravěčem, vybere tajně jednu ze svých karet a podle obrázku sestaví příběh nebo jen jedním slovem, větou, zvukem ji popíše. Následně ostatní hráči vyberou jednu ze svých karet, která nejvíce odpovídá popisu vypravěče. Všechny vybrané karty se vyrovnají vedle sebe a hráči (mimo vypravěče) se snaží skrytě uhodnout, která z karet je vypravěče.
Správné odpovědi jsou hodnoceny posunováním dřevěných králíčků - figurek - po bodovací stupnici, která je umístěna vně krabice od hry.
Smysl hry je, aby hráč správně vyhodnotil, jak podrobně svou kartu popsat. Příliš lehký nebo příliš těžký popis přinese méně bodů, protože buď málo nebo naopak příliš mnoho hráčů uhodne správné řešení.

Balení obsahuje: krabici s počítací stupnicí, 84 karet s ilustracemi, 12 hlasovacích desek, 24 hlasovacích žetonů, 12 dřevěných králíčků, pravidla.

Vhodné od 8 let
Počet hráčů: 3-12
Délka hry: 30 min.

Asmodee Dixit Odyssey e-shop >>


Zákazníci si prohlíželi také:
Hasbro Monopoly Ultimate Banking SK

Hasbro Monopoly Ultimate Banking SK

Slovenská verze strategické hry při obchodování s nemovitostmi. Hra je kompletně ve slovenštině. Oblíbená hra pro děti nabízí malým podnikatelům nákupy, obchodování a dobývání m.. Více >>
Mattel Hra na honěnou se zombíky

Mattel Hra na honěnou se zombíky

Chňapací hra plná zombíků je zábavnou hrou pro celou rodinu. Úkolem hráčů je odblokovat dveře domu tak, aby mohli zavčasu uniknout rukám zombie. Obsah balení: pár zombie, 57 kartiček na klíče 24 kartiček, pravidla .. Více >>
Albi Kvído Zdravouš a Mlsanda

Albi Kvído Zdravouš a Mlsanda

Rodinná hra, se kterou lze formou hry uvědomovat děti od zdravém životním stylu. Holčičky a kluci poznávají různé druhy potravin, kdy se mohou učit rozlišovat mezi zdravými a nezdravými. Také se dozvědí o tom, jak j.. Více >>