Edika Diktáty a testy pro 6. třídu

Edika Diktáty a testy pro 6. třídu

Knihy a filmy | Knihy pro děti a mládež | Učebnice a pracovní sešity

ZNAČKA: Edika

Cena: 99.00 CK

Edika Diktáty a testy pro 6. třídu

Cvičebnice plná diktátů a testů určených pro žáky 6. tříd nabo pro 1.stupeň osmiletých gymnázií. Děti si mohou zopakavat a vylepšit své znajosti z jazyka českého. Mohou je využít jak žáci doma, tak učitelé pro práci ve vyučování.

1. část tvoří 15 doplňovacích diktátů. Ty odrážejí probírané učivo, každý z diktátů je malým příběhem a je možné ho diktovat podle klíče ze zadní části publikace.

2. část tvoří 15 jazykových testů. Devět je jich seřazeno podle tematických celků probíraných v ročníku, zbývajících šest poslouží k souhrnnému zopakování základního probraného učiva. Některé z testů obsahují ještě i chytáky, v nichž se často chybuje.

3. část tvoří 12 úkolů v části Učíme se hrou. K této části patří dalších 11 volných pracovních listů, určených pro rozstříhání a třízení podle úkolů a lepení do sešitu.

Správné řešení či variantu psaného projevu mohou žáci nalézt jak v zadní části učebnice, tak např. v Pravidlech českého pravopisu nebo ve Slovníku spisovné češtiny pro školu a veřejnost. 

Autor: Vlasta Gazdíková

Vhodné pro děti od 10 let
Počet stran: 68 + 20 stran příloha
Jazyk: čeština
Vazba: brožovaná lepená s chlopněmi
Rozměry: 21 x 29 cm
Země původu: ČR

Edika Diktáty a testy pro 6. třídu e-shop >>


Zákazníci si prohlíželi také:
Sun Moje první tkanička

Sun Moje první tkanička

Sun Moje první tkanička Knížka, se kterou se malí předškoláci mohou seznámit se zavazováním tkaničky. Dětěm se zajisté bude líbit hravá forma učení. Obsah knihy: knížka, opravdová tkanička instrukce pro správný postup Kupte dětem pomůcku pro domácí zábavné uč.. Více >>




Fragment Deník malého čtenáře

Fragment Deník malého čtenáře

Fragment Deník malého čtenáře Deník malého čtenáře pro žáky 1.a 2.tříd je zpracovaný novým zajímavým způsobem. Je rozčleněn na tři základní oddíly. Co četl dotyčný malý čtenář, co četl s ostatními ve škole a co četl se svými blízkými doma. Listy jsou doplněny .. Více >>




Edika Veselé diktáty a doplňovačky Hurá do pohádky

Edika Veselé diktáty a doplňovačky Hurá do pohádky

Veselé diktáty a doplňovačky Hurá do pohádky Hurá do pohádky se mohou vrhnout děti druhé třídy, kde si mohou v pohádkových příbězích procvičit pravopis ppomocí diktátů či doplňovacích cvičení. Pro dobrou znalost potřebné látky se stalo nejosvědčenějším způsobem pr.. Více >>