Hrací podložka chytni krtka

Hrací podložka chytni krtka

Hračky a hry | Společenské hry | Hry pro nejmenší

ZNAČKA: Zippy Mat

Cena: 679.00 CK

Hrací podložka chytni krtka

Je nám potěšením Vám představit nový super produkt. Hrací podložku bouchni krtka. Tato podložka je skládatelná. Tento produkt může pobavit děti, zvýšit jejich postřeh a inteligenci.

Zapněte podložku přepnutím přepínače do pozice „ON“ (zapnuto). Uslyšíte uvítací melodii a na LCD obrazovce se objeví číslice „00“.
Tato podložka má tři úrovně obtížnosti. Předem zvolená úroveň je první úroveň. Stiskem tlačítka „SELECT“ změníte úroveň.
První úroveň:
Na podložce je 7 krtků a každý má na nose světýlko. Jakmile se světýlko rozsvítí, použij palici a krtka bouchni. Uslyšíte specifický zvuk a na LCD obrazovce se objeví body. Za první úroveň se rozsvítí 30 světýlek a hráč musí zasáhnout krtka 20krát aby postoupil do další úrovně.

Druhá úroveň:
Pravidla jsou stejná jako v první úrovni. Světla budou blikat rychleji a rozsvítí se 65krát. Hráč musí zasáhnout 60krát aby postoupil dále.

Třetí úroveň:
Pravidla jsou stejná jako v předchozích úrovních. Světla budou blikat rychleji než ve druhé úrovni. Také se zde rozsvítí dvě nebo tři světla ve stejnou dobu, tyto světla je potřeba bouchnout rychle za sebou. Světla se rozsvítí 100krát a je třeba je zasáhnout 95kát pro dokončení úrovně. Jakmile dokončíte všechny úrovně uslyšíte zvuk jásotu.

Hrací podložka se automaticky vypne pokud nestiskente žádné tlačítko po dobu dvou minut.

Vhodné pro děti od 3 let.

Hrací podložka chytni krtka e-shop >>


Zákazníci si prohlíželi také:
Trefl Cars 3 Disney Piston Cup společenská hra

Trefl Cars 3 Disney Piston Cup společenská hra

Trefl Cars 3 Disney Piston Cup Závodní autíčka známé z oblíbeného animovaného filmu, přijíždí tentokrát za dětmi v rodinné hře. Hráči se stávají v této hře závodníky, kteří by měli zvládnout obtížnou závodní trať se všemi jejími nástrahami. Čekají je ostré .. Více >>
Dino Krtečkova zahrádka dětská hra

Dino Krtečkova zahrádka dětská hra

Dino Krtečkova zahrádka dětská hra Čtyři roční období na herním plánu vytvářejí prostor, kterým mohou děti procházet postupně podle hodu barevnou kostkou. Hráči mají za úkol pro postup po herní ploše, hledat stejné symboly. Děti se nejen pobaví, ale zároveň se formou h.. Více >>
Granna Šňůrky a dírky vyšívání

Granna Šňůrky a dírky vyšívání

Granna Šňůrky a dírky vyšívání Sada perforovaných barevných karet s obrázky, které mouhou děti "prošívat" pomocí barevných šnůrek. Přednosti: probouzí estetické cítění, cit pro barvy rozvíjí manuální zručnost Obsah balení: 4 kartičky s obrázky k .. Více >>