Fissler Multifunkční kráječ finecut

Fissler Multifunkční kráječ finecut

ZNAČKA: Fissler

Cena: 1229.00 CK

Multifunkční kráječ finecut obsahuje:

 • 1x nádoba 0,9 l
 • 1x víko nádoby pro uskladnění
 • 1x funkční víko s pohonem
 • 1x stěrka
 • 1x nástavec s noži
 • 1x mixovací nástavec
 • 1x odstřeďovací koš

 • Krájení, sekání, míchání a odstřeďování, bez námahy i bez elektřiny. Univerzální pomocník, kterého stačí vyndat z kuchyňské skříňky a přípravné práce můžou začít. Oceníte ho i v "polních" podmínkách, nebo na grilovačce či dovolené pod stanem. Finecut není jen další z mnoha zbytečných pomocníků, naopak urychlí krájení a přípravu surovin. Finecut použivají i profesionálové. Během pár sekund nakrájíte ovoce, zeleninu a bylinky najemno nebo nahrubo. Úchytem "nastartujete" rotor s noži, který naseká obsah nádoby – více natažení pro jemnější kousky. Díky průhledné nádobě můžete sledovat celý průběh sekání a přestat v pravé chvíli. Multitalentovaný finecut kráječ zvládne nasekat cibuli, rozmixovat polévku, připravit dětská jídla, omáčky, pesto, dresing nebo odstředit vodu ze salátu. V příslušenství totiž kromě nožů, mixovacího nástavce a stěrky naleznete také odstřeďovací koš. Praktickým víčkem můžete uzavřít obsah nádoby a skladovat ho pro další použití v lednici.

 • Krájení, sekání, míchání, odstřeďování
 • Bez elektřiny
 • Hravý způsob pohonu "startovací šňůrou"
 • Kromě horní části lze umývat v myčce
 • Náš tip: finecut + tlakový hrnec Fissler = vítězný čas v přípravě guláše. Finecut naseká cibuli během pár sekund, vy nakrájíte maso a tlakový hrnec guláš uvaří za 15–20 minut. Fissler je totiž značka, která šetří váš volný čas.

  Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

  Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

  Fissler Multifunkční kráječ finecut e-shop >>


  Zákazníci prohlíželi také:
  WMF Kráječ na ananas Gourmet

  WMF Kráječ na ananas Gourmet

  Kráječ na ananas Gourmet je to pravé pro skutečný ovocný požitek! Pomocí ostrého nože oddělí kráječ na ananas během chvilky rovnoměrné, čerstvé a šťavnaté kroužky dužiny. Díky tomu se Vám snadno podaří ananas dokonale naporcovat na kroužky bez tvrdého jádra. Kráječ na ananas Gourmet WMF ve stručnosti:.. info >>
  de Buyer Mandolína Kobra V Axis zelená

  de Buyer Mandolína Kobra V Axis zelená

  Čepel mandolíny Kobra V Axis de Buyer ve tvaru V s optimalizovaným úhlem brusu 19,3° snadno pronikne ovocem a zeleninou. Mikro zoubky v čepeli umožňují krájet velmi jemné plátky zeleniny i s tužší kůží. Nový systém ClicExpress pak umožňuje rychlé a efektivní nastavení tloušťky plátků. Za pomoci kolečka na ko.. info >>
  de Buyer Držák na zeleninuochrana prstů pro mandolíny ULTRA

  de Buyer Držák na zeleninuochrana prstů pro mandolíny ULTRA

  Držák na zeleninu/ochrana prstů pro mandolínu ULTRA 2.0 MASTER nebo ULTRA Standard... info >>