Riedel Sklenice Bordeaux Grand Cru Sommeliers Black Tie

Riedel Sklenice Bordeaux Grand Cru Sommeliers Black Tie

ZNAČKA: Riedel

Cena: 2720.00 CK

Návrh sklenice Bordeaux Grand Cru Sommeliers pochází z roku 1959 a dnes je ještě aktuálnější než kdykoliv předtím.

Znalci jsou překvapeni, velikost působí nadsazeně. Avšak moderní velká červená vína, lisovaná z odrůd révy, které pro tuto sklenici doporučujeme, vyžadují objem, aby dosáhly plného rozvinutí svého aroma.

Tato vína se na základě formálních vlastností sklenice a tokových vlastností projeví svým sametově celistvým tělem, vysokou koncentrací extraktů a sladkými, plnými taniny, které jsou vázány v plodech. Nepředpokládá se, že byste nádobu o objemu 860 ml měli zcela naplnit; doporučujeme cca 100 až 150 ml vína.

Zbylý objem slouží k rozvinutí a prezentaci koncentrovaného, bohatého aroma. Díky tomu může víno v jeho optimálním tvaru vyjádřit všechny své typické znaky. Pokud bychom použili malé sklenice, ztratí tato vína ovocné aroma, komplexnost, stanou se plochými, s dřevěnou a trpkou dochutí.

Sklenice Bordeaux Grand Cru Sommeliers Black Tie Riedel doporučujeme na:

 • Bordeaux (červené), Brunello di Montalcino
 • Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Domina
 • Fronsac, Graves rouge, Listrac, Margaux, Médoc
 • Merlot, Moulis, St. Emilon, Pomerol, Pauillac
 • Rioja, Sangiovese, Sangiovese Grosso, Tempranillo
 • Série SOMMELIERS BLACK TIE:

  Sommeliers Black Tie - série s nádechem půvabu ze sklářské manufaktury s bohatou tradicí. Jejím poznávacím znamením je černá stopka pro sklenice na červená vína a černá základna pro sklenice na vína bílá - navíc ve spojení s léty prověřeným kalichem kolekce Sommeliers.

  Sklenice Sommeliers Black Tie udělají dojem samotné nebo v kombinaci s dalšími tradičními sklenicemi Riedel, a to nejen ze série Sommeliers. Řada Sommeliers Black Tie je stylovým a důstojným přírůstkem do celosvětově uznávané série Riedel Sommeliers. Vytváří nejrůznější efekty spočívající v harmonické souhře barev a tvarů. Najdete v ní tvary čisté, vznešené, ale i krásně hravé.

  Dresscode Black Tie: velká událost se může odehrát i s puncem elegance a extravagance. Tyrolská sklářská manufaktura Riedel představuje tuto spektakulární sérii sklenic pro vznešenou kulturu stolování - 50 let poté, co byl na světové výstavě v Bruselu veřejnosti poprvé představen design "Pokal Hoch" neboli "Pozvedněte číše" - od Clause J. Riedela. Ručně foukanou sérií Black Tie tak Riedel Glas oslavuje 50. výročí tohoto významného milníku v designu skla.

  Riedel Sklenice Bordeaux Grand Cru Sommeliers Black Tie e-shop >>


  Zákazníci prohlíželi také:
  Riedel Sklenice Peckovice Sommeliers

  Riedel Sklenice Peckovice Sommeliers

  K tomuto okouzlujícímu tvaru sklenice Peckovice Sommeliers pro vás máme jedno upozornění: Nikdy prosím tuto sklenici nenalévejte více než do poloviny. Destiláty z třešní, meruněk, švestek - jakékoliv peckovice vás napadnou - tak budou moci rozvinout svou specifickou vůni, čistě zprostředkovanou pomocí "komínového .. info >>
  Nachtmann Sklenice bez stopky Jet-Black Punk

  Nachtmann Sklenice bez stopky Jet-Black Punk

  1 kus v balení, matné skloSklenici Jet-Black ze série Punk německého výrobce Nachtmann určenou na whisky a další nápoje ocení milovníci kvalitních nápojů a odvážného designu. Atraktivní sklenice spojuje drzý punkový vzhled s ďábelsky uhlově černým sklem. Série Punk popírá tradiční představu křišťálu.. info >>
  Nachtmann Set 2 sklenic na šampaňské typu flétna Noblesse

  Nachtmann Set 2 sklenic na šampaňské typu flétna Noblesse

  2 kusy v baleníSet sklenic na šampaňské se silnou stopkou z kolekce Noblesse pozdvihne váš požitek ze skleničky s bublinkami o úroveň výše. Křišťálové sklo zdobené broušeným dekorem v klasickém pánském stylu dodá punc vybrané elegance jakémukoli stylu vybavení. Kolekce Noblesse si získá milovníky kvalitn.. info >>