Spiegelau Tasting kit basic 3 kusy Craft Beer

Spiegelau Tasting kit basic 3 kusy Craft Beer

ZNAČKA: Spiegelau

Cena: 602.00 CK

Tasting kit basic – degustační set Craft Beer, Spiegelau obsahuje:

1x sklenice na pivo IPA Craft Beer, Spiegelau

1x sklenice na pivo Stout Craft Beer, Spiegelau

1x sklenice na pivo Witbier Craft Beer, Spiegelau


Tasting kit basic – degustační set Craft Beer, Spiegelau se výborně hodí na základní vybavení vašeho domácího baru.

Set obsahuje 3 sklenice ze série Craft Beer na různé pivní styly. I vy si nyní můžete vychutnat jedinečné pivní speciality naplno.

 • 1x sklenice na pivo IPA Craft Beer, Spiegelau
 • 1x sklenice na pivo Stout Craft Beer, Spiegelau
 • 1x sklenice na pivo Witbier Craft Beer, Spiegelau
 • Zářivé, průzračné křišťálové sklo
 • Zvýšená odolnost proti rozbití
 • 100% bezpečné mytí v myčce
 • Ohleduplné k životnímu prostředí
 • Velmi vhodné jako dárek
 • Inovativní sklenice Spiegelau na řemeslné pivo (Craft Beer) byly schváleny odbornými degustátory z řad pivovarnických mistrů a profesionálů z oboru. Členové testovacího workshopu zaměřeného na maximální požitek z piva se snažili nalézt nejvhodnější tvar sklenice pro 4 pivní styly: IPA (India "pale ale"), Witbier (pšeničná piva), Stout (tmavá silná piva) a BA (piva zrající v sudech – Barrel Aged). Série moderních, funkčních, unikátních sklenic vyrobených v duchu bavorské rukodělné sklářské tradice.

  Sklenice Spiegelau Craft Beer získaly hned několik významných ocenění za svůj funkční a inovativní design: International Design Excellence Awards ´15, Red Dot Award 2015 a German Design Award Special 2016.

  Sklenice na pivo Spiegelau vyzdvihující charakteristiky jednotlivých pivních stylů byly vyvinuty po vzoru specificky tvarovaných sklenic dle jednotlivých odrůd vína.

  V současné době tolik populárních minipivovarů a řemeslných piv by byla škoda nechat si ujít rozdíly v chuti a aromatech, ale také vizuálních charakteristikách jednotlivých piv. V nevhodně zvolené sklenici mohou i výjimečná piva působit fádně a průměrně, je potlačen jejich osvěžující charakter a specifická textura a brzy ztrácejí pěnu.

  Dejte sbohem těžkopádnému sklu. Dobrá piva si zaslouží lehkou, elegantní sklenici, která má styl! Ať už se jedná o jedno rychlé pivo po práci s přáteli anebo jste profesionálním pivním znalcem, správná sklenice učiní každý váš doušek chutnější.

 • Laserem řezaný okraj pro svěží, čistý dojem z každého doušku
 • Široce otevřený okraj umožňuje vnímat všechna aromata piva
 • Požitek harmonicky propojující sladkost i kyselost ve vašich ústech
 • Štíhlý, zakřivený tvar těla sklenice zintenzivňuje vůni chmele
 • Tenké stěny, které déle udrží správnou teplotu piva
 • Německá značka Spiegelau s téměř 500letou tradicí zpracování křišťálu nabízí pestrou paletu sklenic na víno, degustační sklenice, speciální sklenice pro konkrétní typ lihovin či sklenice na nealkoholické nápoje pro denní použití. Velmi známá je však zejména pro své jedinečné sklenice na pivo. Sortiment zahrnuje též řadu dekantérů, džbánků a karaf.

  Prvotřídní kvalitu sklenic Spiegelau zaručuje kombinace výrobních postupů a technického know-how. Sklenice jsou také extrémně odolné: nezávislá laboratoř garantuje, že i po 1500 cyklech v myčce na nádobí zůstávají bez škrábanců a poškození a neztrácí lesk.

  Za dlouhou životností a odolností sklenic vůči rozbití se z velké částí skrývá tzv. Platinum Glass proces. V průběhu výroby prochází roztavené sklo poplatinovanými trubkami, díky čemuž jsou odstraněny veškeré nečistoty a nesrovnalosti. Výsledkem této relativně nákladné technologie jsou sklenice pozoruhodně snoubící eleganci, funkčnost a trvanlivost.

  Všechny sklenice Spiegelau jsou vyráběny z bezolovnatého křišťálu se speciálním složením, které zaručuje dlouhou trvanlivost, odolnost vůči mytí v myčce i vůči rozbití a také větší lesk oproti sklenicím vyráběným z levnějších variant skla.

  Spiegelau Tasting kit basic 3 kusy Craft Beer e-shop >>


  Zákazníci prohlíželi také:
  Nachtmann Whisky set 3 kusy Shu Fa

  Nachtmann Whisky set 3 kusy Shu Fa

  Whisky set 3 kusy Shu Fa, Nachtmann obsahuje: 2x sklenice na whisky Shu Fa, Nachtmann 1x dekantér na whisky se zátkou Shu Fa, NachtmannTřídílný set na whisky ze série Shu Fa německého výrobce Nachtmann vás ohromí na první pohled a při prvním dotyku si vás získá zcela. Zátka dekantéru a s.. info >>
  ZWILLING Sklenice na bílé víno 2 ks Sorrento

  ZWILLING Sklenice na bílé víno 2 ks Sorrento

  Správná teplota hraje při pití vína zásadní roli. Sklenice ze série Sorrento Bar jsou proto vybaveny dvojitými stěnami, které zajišťují udržení přesně té teploty, jakou máte rádi. Pro své vynikající tepelné vlastnosti bylo k jejich výrobě použito borosilikátové sklo a každý kousek byl navíc ručně vyfoukán. Sk.. info >>
  Riedel Tasting Set na červené víno Veritas - 3 různé sklenice

  Riedel Tasting Set na červené víno Veritas - 3 různé sklenice

  Tasting Set na červené vínoVeritas - 3 různé sklenice obsahuje: 1x Sklenice Pinot Noir z nového světa/Nebbiolo/Rosé/Šampaňské Veritas, Riedel, č. výr.: RD644967 1x Sklenice Syrah ze starého světa Veritas, Riedel, č. výr.: RD644941 1x Sklenice Cabernet/Merlot Veritas, Riedel, Riedel, č. výr.: RD64490.. info >>